Kinnisvara

Suur tänu huvi tundmast!

Vajame pakkumise tegemiseks lisainfot pildistatava objekti kohta. Palun täitke hinnapakkumise saamiseks alljärgnev vorm. Nimetage kindlasti ka pildistamiseks sobiv päev/päevad ja vajadusel ka kellaajad. Parim pildistamise aeg on selline, kus päike ei paista otseselt tuppa, kuid päevavalgust on siiski piisavalt.

Pildistamine kohapeal võtab aega üldjuhul 1-2 tundi, sõltuvalt objekti suurusest ja tingimustest. Esemed (riided, mööbel, isiklikud esemed) peaksid ruumis olema korrastatult, valgustus põlema (kamina olemasolul ka koldes tuli). Ruumides ei tohiks pildistamise ajal olla inimesi ega vabalt liikuvaid koduloomi.

Nimi
E-posti aadress
Telefoni number
Pildistamise aadress
Objekti tüüp
Objekti korruste (tasapindade) arv
?
Objekti plaan lihtsustab kasutajal virtuaalringkäigus navigeerimist.
Eelistan tasuda
?
Kuidas soovite korraldada maksmist. Kvartaalse makse eelis on selles, et saate ühtlasi ka võimaluse teha vajadusel virtuaaltuuris parandusi. Samuti ei ole alginvesteering suur. Kestvuslepingu puhul on võimalus see iga kvartali järel lihtsalt lõpetada.
Pildistamiseks soobiv päev ?
Pildistamine kohapeal võtab aega üldjuhul 1-2 tundi, sõltuvalt objekti suurusest. Esemed (riided, mööbel) peaksid ruumis olema korrastatult, valgustus põlema. Ruumides ei tohiks olla inimesi ega vabalt liikuvaid koduloomi.
Kontroll
Kontroll