Lemmikloomasõbralik külaliskorter: virtuaaltuuri use-case

Turismivaldkonnas on virtuaaltuuride kasutamine kasvutrendis olnud aastaid. Virtuaaltuur lihtsustab külastajatel teha valikuid – hinnatakse ümbruskonna sobivust, ööbimiskoha sisekujundust ja varustatust, aga ka juurdepääsetavust ja küldist kvaliteeti. Külaliskorteri pidaja jaoks annab virtuaaltuur kindluse, et saabuv turist teab mida oodata. Külastajale annab tuur kindluse ja julguse broneerida.

Lemmikloomadega reisijad on erisoovidega: neile on oluline teada, mil määral hotell või külaliskorter on lemmikloomasõbralik. Oluline on, milline on põrandamaterjal, kuhu saab jätta koera või kassi mmagamisaseme, kas läheduses leidub lemmikloomasõbralikke söögikohti ning kuhu minna koeraga jalutama.

Põhja-Itaalias, mitte kaugel Mont-Blanc mäepiirkonnat asub väike küla Introd. Maison Chante Lune on lemmikloomasõbralik: põrandad on kergesti puhastatavad ning pererahvas paindlik pakkuma igakülgset abi.

Teeme koostööd Doggotravel.eu veebikeskkonnaga, sest see pakub võimalusi jõuda spetsiifiliste huvidega kasutajarühmani. Turunduslikult tasub sellistsse niššis tegutsevatesse veebikataloogidesse info lisamine ROI mõttes kiiresti, sest need võimaldavad juurdepääsu reaalsete kasutajateni. Lemmikloomadega reisijad on tavaliselt kliendid, kes tänulikult tarbivad lisateenuseid alates toas söömisest kuni pesupesemiseni. Ja mis võiks olla veel toredam kliendimagnet, kui rahulolev karvane mõmmik retseptsiooni juures omanikke ootamas.

25.03.2022 13:41
[gmw_post_info info=”city,state,country_long”]